Aksesuar

img-about-1

Oto aksesuarları ile güvenli ve konforlu bir araç sürüşü için sektörde uzun yıllardır üstün kalite ve güvenirlikte hizmet vermekteyiz.

Aksesuar, otomobiller için olmazsa olmaz parçalardır. Özellikle yağmur ve kar gibi yağışlar da araçların güvenliği açısından yoğun dişli ve derin kanallı kış lastikleri oldukça önemlidir. Aynı zamanda yakıttan tasarruf sağlamak istiyorsanız yaz mevsiminde yazlık lastikler tercih etmelisiniz. Otomobillerin iç kısımlarında hijyen amaçlı kullanılan paspas modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Jaguar, Land Rover ve benzeri tüm araba modelleri için oto aksesuar hizmeti sunuyoruz.

Yıkanabilir oto koltuk modelleri, araç aksesuarlarının başından gelmektedir. Aynı zamanda farklı araba modelleri için özel olarak geliştirilmiş boyun yastığı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Terlemeyen ve kayma yapmayan direksiyon kılıfları ve aracın ön camına koyulabilen numaratör gibi aksesuar modelleri bulunmaktadır. Bu sayede araç içerisinde acil arama yapmanız gereken durumlarda numaratör kullanabilirsiniz.


Oto Aksesuarları

Araç içerisinde bulunan saatler herkes için oldukça önemlidir. Zamanı yakından takip etmeye yarayan bu saatleri kurarak işlerinizi planlı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Otomobiliniz ile uyumlu aksesuar tercihi yapmalısınız. Araç içerisinde konforun ve güvenliğin sağlanması için çeşitli aksesuarlar bulunuyor. Anahtarlık, araç içi kamera, dikiz aynası süsleri, direksiyon kılıfı, güneşlik, kol dayama/kolçak, şarj aleti, torpido halısı, tablet tutucu, telefon tutucu, su ısıtıcı, organizer, küllük, korna, emniyet kemeri aksesuarları ve daha pek çok aksesuar çeşitlerini web sitemizden uygun fiyata satın alabilirsiniz.